Netradičný a štýlový darček


Syrová torta na narodeniny, meniny alebo výročie. Originálny darček, ktorým vyčaríte úsmev na každej tvári. Syrová torta sa skvele hodí aj k vínu, preto s ňou bude mať romantický večer o to lepšiu atmosféru.

  • Potešte vašu partnerku alebo kamrátku naozaj originálnym a netradičným darčekom. Bánovecká syrová torta je zdravá, chutná a je s ňou veľa zábavy. Je bez cukru, bez umelých prísad, bez farbív a bez konzervantov. Vyrábaná je vždy na objednávku, preto je zaručene čerstvá a jej lahodná jemne slaná mliečna chuť je vždy jedinečná.
 


 

Dá sa krájať aj odmotávať ako parenica

Bánovecká syrová torta vynikajúco chutí a navyše sa dá tak ako parenica odmotávať a trhať. Pripraviť občerstvenie s Bánoveckou syrovou tortou vám zaberie len pár minút a vaše pohostenie bude vyzerať veľkolepo! 

TIP: Svadobná syrová torta

  • Skúste poskladať dve syrové torty na seba a vznikne vám prekrásna svadobná syrová torta. Takáto torta je chutnou, modernou a zdravou alternatívou ku klasickým sladkým tortám. Dozdobiť ju môžete zeleninou, ovocím, orechmi či stuhami. Vytvorte originálnu svadobnú tortu, ktorú ešte nikto z vašich známych nevidel.